MİLLİ İRADE DERNEĞİ YURT GENELİNE YAYILACAK

0
127

MİLLİ İRADE DERNEĞİ YURT GENELİNE YAYILACAK

Sakarya 15 Temmuz Milli irade derneği başkanı 25.dönem milletvekili Ali İnci, dernek olarak Sakarya il ve ilçe teşkilatlanmasının sonuna gelindiğini ve yakında diğer illerde temsilcilikler açılacağını söyledi, Ali İnci “ 15 Temmuz Milli irade derneğimiz hızla büyüyor ve genişliyor halkımızın bize gösterdiği destek Ülke yönetimi ile birleşince hain darbecilere veya bu düşüncede olanlara karşı daha da tek yumruk haline geleceğiz” dedi.

Komisyonlar kuruldu

Yeni Cami Palmiye caddesindeki dernek genel merkezinde yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararlara göre teşkilatlanmaya destek olacak Şubeler, üye tespit ve yazım ile mali işler komisyonları kuruldu, buna göre tüm ilçelerde yapılacak seferberlik çalışması sonucu dernek üye sayısı arttırılacak.

Eğitim konusunda atılım var

Yönetim kurulu toplantısında alınan diğer bir karar ise eğitim konusunda oldu. Genel başkan yardımcısı, Akyazı Kaymakam vekili ve Vali yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli başkanlığındaki 15 Temmuz Milli irade derneği eğitim komisyonu Eylül ayında başlayacak yeni eğitim öğretim yılında ilk, orta, lise ve üniversite öğrencileri arasında araştırmalar yaparak eğitime destek vereceği konularda ilgililerle iş birliğine gidecek.

Yayla buluşması yapılacak

15 Temmuz Milli irade derneği yönetimi tüm üyeler ve halka birlikte yayla buluşması programı düzenleyecek. Dernek yönetimi Akyazı Çiğdem yaylası ile Dikmen yaylasında 2 gün olarak gerçekleştirilecek programı önümüzdeki günlerde açıklayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here