Sakaryalıdan Sakarya’ya Muhteşem HAYIRSIZ EVLAT dizisi KANAL TEK ekranlarında sizlerle buluşuyor.

0
590
HAYIRSIZ EVLAT DİZİSİ
HAYIRSIZ EVLAT DİZİSİ

Sakaryalıdan Sakarya’ya Hem ağlatacak, Hem güldürecek ama çoğu zamanda düşündürecek günümüz sorunlarını işleyen Muhteşem HAYIRSIZ EVLAT dizisi KANAL TEK  ekranlarında sizlerle buluşuyor.

 

Sakarya Akyazı’lı ses ve sinema sanatçısı Cemal Akçil’in Başrolde. İbretlik Hayırsız Evlat dizisi KANAL TEK televizyonun yapımcılığını üstlendiği 72 bölümlük dizidir. Her Pazar saatler 22:00 ‘de siz Sakaryalılar başta olmak üzere tüm KANAL TEK izleyicilerimizle buluşacaktır.

 

Hayırsız evlat dizisinde alkol,kumar ve uyuşturucu kullanan birinin ibretlik hikayesi  anlatılmaktadır. Bir baba çocuk yaşlardaki oğlunu meyhaneye götürüp alkole başlamasına sebep olur. Zamanla çocuk kumar, alkol ve uyuşturucu batağına kapılıp başta kendisine, eşine ve çocuğuna zararla kalmayıp etrafındaki tüm insanlara zarar vererek babasına bedel ödetmeye kalkar.Alkol, kumar ve uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıkların insana neler yaptırabildiğinin ibret dolu bir hikayesi. Bu diziyi ibret almak için mutlaka izleyin. Böyle kötü alışkanlıklara düşmesinler diye Özellikle gençlere de izlemelerini tavsiye edin şiddetle tavsiye ediyoruz.

Kanal Tek Frekans Bilgileri:

Frekans: 12.685

Polarizasyon: V-Dikey

Sembol Oranı: 30.000

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here