Sakarya’nın ilk ve Tek uydu Televizyonu Kanal Tek Yayında!

0
1262

Sakarya’nın ilk ve Tek uydu Televizyonu Kanal Tek Yayında!

 

Ulusal Kategoride yayın yapan KANAL TEK televizyonu yayınlarına Sakarya Yerelinde devam etme kararı alarak, Sakaryalılara Hak ettiği kalitede zengin program içerikleriyle hizmet vermeye başlamıştır.

Başlamıştır diyoruz çünkü şimdi hemen TURKSAT 12.685 frekansı  V-Dikey Polarizasyonu 30.000 sembol oranı frekansını açan herkes Sakarya’yı Televizyonundan izlemeye başlayacaktır. Üstelik en son teknoloji HD teknolojisi MP4 yayın formatıyla.

Gösterişe kaçmadan sade ama Profesyonel Kadrosuyla (10 yıllık yayıncılık tecrübesiyle) sizlere Sakarya’yı Kanal Tek ekranlarından sunmak istiyoruz. Kısa bir süre içerisinde Sakarya Yeni Camii mevkiinde bulunan Atagün iş merkezi Kat 3 adresinde Tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak hizmete girmiş bulunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Hali Hazırda Sakarya’nın ilk ve tek uydu televizyonu olan Kanal Tek televizyonun Genel Koordinatörlüğüne RATEM Yönetim kurulu üyesi, RATED eski Başkanı ve duayen Medya yöneticisi Zafer Büyü getirildi.

KANAL TEK yeni yayın döneminde Sakarya ‘da ses getirecek, birbirinden çarpıcı programlar ve Sakarya’nın en profesyonel isimleri ile izleyicinin karşısında olmanın heyecanını yaşamaktadır. Gelin sizlerde heyecanımıza ortak olun KANAL TEK televizyonu izlemeye başlayın.

Hali Hazırda Şehrin ilk ve tek uydu televizyonu olan, Sakarya’nın ekranı Kanal Tek’i izlemek isteyenler aşağıdaki frekans bilgileriyle yayına ulaşabilecekler.

Türksat 3A için Kanal Tek Frekans Bilgileri:

Frekans: 12.685

Polarizasyon: V-Dikey

Sembol Oranı: 30.000

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here